Фото галерија

Свети Сава 2014.

Фотографије са приредбе поводом обележавања школске славе.
Дан дечије радости 2013.

Фотографије са приредбе одржане 27. децембра 2013. године, поводом завршетка првог полугодишта.
Промоција часописа

Изложба ученичких радова "Играј безбедно"

Изложба ученичких радова креираних у оквиру пројекта "Играј безбедно"
Радионица за 5. и 6. разред

Радионица о безбедности деце на интернету за ученике 5. и 6. разреда
Радионица за млађе разреде

Радионица "Бајкама кроз тајанствени свет интернета" за ученике млађих разреда, одржана 12. децембра 2013. године
Како да будемо безбедни на интернету-радионица за 7. и 8. разред

Радионица за ученике 7. и 8. разреда реализована у оквиру пројекта "Играј безбедно".
Толеранција је одговор

На ликовном и литерарном конкурсу "Толеранција је одговор" који је расписало Друштво учитеља општине Петровац на Млави и на који је пристигло више од 100 радова, награђени су ученици наше школе: Сара Димитријевић, ученица 1. разреда-2. место за ликовни рад, Јелена Петровић, ученица 1. разреда-3. место за ликовни рад, Александра Пауновић, ученица 3. разреда-3. место за ликовни рад, Анастасија Бојовић, ученица 5. разреда-1. место за литерарни рад, Василије Миладиновић, ученик 6. разреда-3. место за литерарни рад. Честитамо награђеним ученицима!!!
Посета Галерији "Круг"

Ученици старијих разреда 4.11.2013. године посетили су прву интернационалну изложбу слика у Галерији "Круг" у Петровцу на Млави где је заступљено дванаест уметника из дванаест земаља - Белорусије, Енглеске, Грчке, Јужне Кореје, Кубе, Мексика, Немачке, Пољске, Русије, САД, Турске и Украјине.
58. Међународни сајам књига Београд

У петак 25.10.2013. године ученици наше школе посетили су сајам књига који се ове године реализује под слоганом "Простори слободе".