Фото галерија

Студијско путовање

Студијско путовање у Београд у оквиру пројекта "Школски календар сећања"
Општинско такмичење из хемије 2014.

Свети Сава 2014.

Фотографије са приредбе поводом обележавања школске славе.
Дан дечије радости 2013.

Фотографије са приредбе одржане 27. децембра 2013. године, поводом завршетка првог полугодишта.
Промоција часописа

Изложба ученичких радова "Играј безбедно"

Изложба ученичких радова креираних у оквиру пројекта "Играј безбедно"
Радионица за 5. и 6. разред

Радионица о безбедности деце на интернету за ученике 5. и 6. разреда
Радионица за млађе разреде

Радионица "Бајкама кроз тајанствени свет интернета" за ученике млађих разреда, одржана 12. децембра 2013. године
Како да будемо безбедни на интернету-радионица за 7. и 8. разред

Радионица за ученике 7. и 8. разреда реализована у оквиру пројекта "Играј безбедно".
Толеранција је одговор

На ликовном и литерарном конкурсу "Толеранција је одговор" који је расписало Друштво учитеља општине Петровац на Млави и на који је пристигло више од 100 радова, награђени су ученици наше школе: Сара Димитријевић, ученица 1. разреда-2. место за ликовни рад, Јелена Петровић, ученица 1. разреда-3. место за ликовни рад, Александра Пауновић, ученица 3. разреда-3. место за ликовни рад, Анастасија Бојовић, ученица 5. разреда-1. место за литерарни рад, Василије Миладиновић, ученик 6. разреда-3. место за литерарни рад. Честитамо награђеним ученицима!!!