Промоција часописа

Изложба ученичких радова "Играј безбедно"

Изложба ученичких радова креираних у оквиру пројекта "Играј безбедно"
Радионица за 5. и 6. разред

Радионица о безбедности деце на интернету за ученике 5. и 6. разреда
Радионица за млађе разреде

Радионица "Бајкама кроз тајанствени свет интернета" за ученике млађих разреда, одржана 12. децембра 2013. године
Како да будемо безбедни на интернету-радионица за 7. и 8. разред

Радионица за ученике 7. и 8. разреда реализована у оквиру пројекта "Играј безбедно".
Толеранција је одговор

На ликовном и литерарном конкурсу "Толеранција је одговор" који је расписало Друштво учитеља општине Петровац на Млави и на који је пристигло више од 100 радова, награђени су ученици наше школе: Сара Димитријевић, ученица 1. разреда-2. место за ликовни рад, Јелена Петровић, ученица 1. разреда-3. место за ликовни рад, Александра Пауновић, ученица 3. разреда-3. место за ликовни рад, Анастасија Бојовић, ученица 5. разреда-1. место за литерарни рад, Василије Миладиновић, ученик 6. разреда-3. место за литерарни рад. Честитамо награђеним ученицима!!!
Посета Галерији "Круг"

Ученици старијих разреда 4.11.2013. године посетили су прву интернационалну изложбу слика у Галерији "Круг" у Петровцу на Млави где је заступљено дванаест уметника из дванаест земаља - Белорусије, Енглеске, Грчке, Јужне Кореје, Кубе, Мексика, Немачке, Пољске, Русије, САД, Турске и Украјине.
58. Међународни сајам књига Београд

У петак 25.10.2013. године ученици наше школе посетили су сајам књига који се ове године реализује под слоганом "Простори слободе".
Дечија недеља 2013.-Пријем првака у Дечији савез

Дечија недеља 2013.- Игре без граница