Распевана учионица

Распевана учионица представља покушај да се омогући  ученицима да лакше усвоје комплексне наставне садржаје из различитих наставних предмета кроз повезивање ових садржаја са музиком. Са реализацијом активности започето је школске 2012/2013. године, а активности су настављене и ове школске године кроз рад музичке секције.

Блог посвећен реализацији овог пројекта можете погледати овде, a пројекат можете преузети овде.

Мишљење ученика о пројекту

На наставничком конкурсу Microsoft Expert Educator рад "Распевана учионица" оцењен је као један од 20 најбољих радова из Србије. Учитељица Славица Гомилановић, која је са ученицима креирала овај пројекат, позвана је да учествује у локалним активностима Мајкрософтовог програма "Партнер у учењу" (резултате конкурса можете погледати овде