Сарадња са школом из Француске

Датум: 03. Mart 2015 10:54 Категорија: Новости

Наша школа је ове школске године укључена у међународни пројекат сарадње са школом из Француске. У овом пројекту учествују ученици млађих разреда матичне школе као и подручних одељења.

Циљ овог пројекта је мултикултуралност, кроз упознавање других култура, размена искустава са другим ученицима, развијање интеркултуралног принципа у настави, а за наше ученике и вежбање страног језика, у овом случају, француског.
Ученици путем интернета, писама, цртежа и других наставних средстава говоре о својим свакодневним активностима, верским и културним обичајима, свом крају и својој земљи...
О активностима наших ученика можете се упознати преко сајта који је креиран за потребе овог пројекта- lefrancaispourtoutlemonde.weebly.com/