Месец књиге у знаку награда

Датум: 27. Novembar 2015 18:43 Категорија: Достигнућа

Ученице наше школе освојиле су 2. и 3. место на ликовно-литерарном конкурсу Народне библиотеке "Ђура Јакшић" расписаном поводом месеца књиге.

Народна библиотека "Ђура Јакшић" из Петровца расписала је ликовно-литерарни конкурс на тему "Ја сам срећно дете" поводом месеца књиге. Ученици наше школе и ове школске године учествовали су на конкурсу и постигли запажене резултате.

Анита Марковић, ученица 3. разреда, освојила је 2. место у категорији ликовних радова, док је Кристина Николић, ученица 5. разреда, освојила 3. место у категорији литерарних радова.

Заједно са својим родитељима и наставницима, награђене ученице присуствовале су свечаности у просторијама библиотеке, током које су им додељене заслужене дипломе и вредне награде.

Фотографије са свечане доделе награда можете погледати овде