Захвалница из кабинета Министра просвете

Датум: 02. Mart 2016 10:41 Категорија: Новости

Поводом представљања примера добре праксе примене ИКТ-а на штанду Министарства просвете, науке и технолошког развоја, у оквиру конференције "Нове технологије у образовању", нашој школи стигла је захвалница из Министарства.

Учитељица Славица Гомилановић је током конференције "Нове технологије у образовању" на штанду Министарства просвете, науке и технолошког развоја представила пример примене ИКТ- а у настави "Уз мобилни у школи учење не боли". Тим поводом, нашој школи стигла је захвалница из кабинета Министра просвете. Преносимо део текста:

Dragi direktori, kolege, prijatelji, saradnici,

Želim još jednom da se zahvalim u ime kabineta gospodina Verbića i Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja na učešću u aktivnostima za štandom MPNTR.
Neverovatan naboj emocija i inovativnosti na jednom mestu! Pravo je zadovoljsto saradjivati sa vama. Moram priznati da sam sa minimum desetak mesta dobila pohvalu za kreativnu guzvu koju su nastavnici 'pravili' svojim prezentacijama; širenje ideja i iskustva - ništa dragocenije!
....................................................................

Ovo je početak jedne uspešne saradnje!

Hvala jos jednom,

Anita

Anita Erker
   Digitalni marketing, kabinet ministra
   Kabinet ministra prosvete, nauke i tehnološkog razvoja

Надамо се да ће сарадња наше школе са МПНТР бити овако успешна и у наредном периоду.