Дан школе

Датум: 28. Novembar 2016 13:22 Категорија: Новости

Дан наше школе обележен је 13.10.2016. године.

Дан школе је обележен пригодним програмом у оквиру кога је приказан филм о раду школе, као и  рад ученика и наставника у оквиру драмске, музичке и рецитаторске секције. Такође, у оквиру програма ученици и наставници ОШ "Вељко Ђуричин" из Јарковца представили су се драмским приказом и презентацијом своје школе и краја из кога долазе.

Поред многобројних родитеља, Дан школе увеличали су својим присуством представници институција и организација са којима школа сарађује, као и општинско руководство.

На Дану школе додељене су награде ученицима и наставницима који су током прошле школске године постигли резултате на такмичењима. Запосленима су додељене и јубиларне награде. Више фотографија са прославе Дана школе можете погледати овде.