Додела књига у Француском институту

Датум: 28. Novembar 2016 22:49 Категорија: Новости

Наша школа је у понедељак, 24.10.2016. присуствовала церемонији доделе књига на француском језику.

Ова свечаност одржана је у Француском институту у Београду, а наша школа се нашла у друштву са другим привилегованим основним и средњим школама које су добиле ову донацију због посебног доприноса ширењу и промовисању француског језика. Књиге је директорки школе, Љубици Стојиловић, свечано уручила Амбасадорка Републике Француске, њена екселенција, Кристин МОРО, а свечаности су поред професора француског језика, директора основнихи средњих школа, присуствовали и директор Француског института, господин Жан-Батист Кузен, Аташе за француски језик, Флоранс Коц, као и Председник удружења АДИФЛОР, Рафаел Фонтен.