Ученик генерације 2018/2019.год.

Датум: 09. Jul 2019 00:03 Категорија: Достигнућа

И ове школске године Наставничко веће је прогласило ученика генерације. У школској 2018/2019.години ученик генерације је ученица Милица Гвоздић из Орешковице.

У петак 28.06.2019.године у присуству родитеља, одељенског старешине и директорке школе ученици Милици Гвоздић уручен је пригодан поклон за постигнуте резултате.

Милица се у протеклим годинама истакла по резултатима на такмичењим из више предмета. Такође, треба похвалити и њено ангажовање и укључивање у разне активности и манифестације које је школа организовала. Милица је амбициозна, посвећена и веома одговорна ученица која је својим трудом и понашањем заслужила да понесе титулу ђака генерације.

Одлука Наставничког већа О.Ш. ,,Ђура Јакшић" Орешковица о посебној похвали ,,ученик генерације".