Наставница наше школе учествоваће у локалним активностима Мајкрософтовог програма "Партнер у учењу"

Датум: 06. Decembar 2013 22:38 Категорија: Достигнућа

Рад "Распевана учионица" који је учитељица Славица Гомилановић креирала са ученицима 3. разреда, оцењен је као један од 20 најбољих радова из Србије.

На конкурс Microsoft Expert Educator пристигао је велики број радова, а аутори 20 најбоље оцењених радова позвани су да учествују у локалним активностима Мајкрософтовог програма "Партнер у учењу". Међу њима се налази и учитељица наше школе, Славица Гомилановић. Она је са својим ученицима креирала рад "Распевана учионица" о коме нешто више можете прочитати у одељку Примери добре праксе.

Резултате конкурса можете погледати овде, а овде можете видети детаљније информације о ауторима најбољих радова.