Изложба ученичких радова у оквиру пројекта

Датум: 18. Decembar 2013 14:19 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Играј безбедно" у понедељак 23.12.2013. године биће реализована изложба ученичких радова који се баве темом безбедног коришћења интернета.

Обавештавамо Вас да је ОШ „Ђура Јакшић“ из Орешковице узела учешће у пројекту „Играј безбедно“ који се реализује под покровитељством Министарства спољне и унутрашње трговине и телекомуникација. Циљ овог пројекта је упознавање ученика за безбедним начинима коришћења интернета, а као завршна активност у оквиру пројекта планирана је изложба ученичких радова и квиз знања о безбедности деце на интернету. Отварање изложбе заказано је за понедељак 23.12.2013. године са почетком у 12:30 часова. Изложби ће присуствовати и ученици представници Ђачких парламената других школа.