Промоција часописа

Датум: 30. Decembar 2013 01:36 Категорија: Новости

Чланови новинарске и рецитаторске секције су у уторак 24.12.2013. године припремили промоцију часописа "Златне токе" и вече поезије Зорке Кнежевић.

У новогодишњем амбијенту наше школе у првом делу програма ученици и наставници представили су први број школског часописа "Златне токе". Наставница енглеског језика Ана Тодоровић и наставник географије Иван Караџић представили су садржај часописа, истичући значај часописа у васпитно-образовном раду.
У другом делу програма, наставница српског језика Драгана Мартиновић је говорила о поезији Зорке Кнежевић. Стихове из збирке "Птица модрог ока" говорили су професорка српског језика Јасна Ивковић-Цица и ученици школе. На крају програма присутнима се обратила Љубица Стојиловић, директорка школе.

Часопис можете прелистати овде.
Фотографије са овог догађаја можете видети овде.