Достигнућа

Одржано такмичење из Енглеског језика ,,Hippo"

Датум: 18. Mart 2024 12:15 Категорија: Достигнућа

Протекле недеље ученици наше школе учествовали су на такмичењу из Енглеског језика ,,Hippo". Сви ученици су добили сертификате за учешће и очекујемо позитивне  резултате ускоро!

Обележавање Међународног дана математике

Датум: 18. Mart 2024 12:10 Категорија: Достигнућа

Поводом Међународног дана математике - 14. марта, који се још обележава и као дан познатог броја π, Друштво математичара Србије организује за ученике основних и средњих школа решавање Математичких главоломки, те су ученици наше школе решавали логичке и проблемске задатке онлине и на тај начин учествовали у обележавању овог Међународног дана математике.

Такмичење ,,Мислиша" из Математике

Датум: 18. Mart 2024 12:00 Категорија: Достигнућа

У четвртак 14.03.2024.године са почетком у 12ч у просторијама наше школе, одржано је такмичење ,,Мислиша" из Математике.

Окружно такмичење ,,Књижевна олимпијада"

Датум: 18. Mart 2024 07:39 Категорија: Достигнућа

На окружном такмичењу ,,Књижевна олимпијада" одржаном у суботу у Основној школи ,,Свети   Сава" у Пожаревцу,  ученице наше школе оствариле су изузетан резултат.
Александра Добросављевић и Жаклина Илић треће место, Анђела Јовановић  друго место.
Похвала за изузеетан труд и залагање!

Освојена места на такмичењу Књижевна олимпијада

Датум: 05. Februar 2024 11:20 Категорија: Достигнућа

Ученице наше школе освојиле су друго место(Жаклина Илић) и треће место (Александра Добросављевић и Анђела Јовановић) на такмичењу Књижевна олимпијада које се одржало у нашој школи у суботу 03.02.2024.године. Честитке на успеху наставници и ученицама!

Освојено 2.место на општинском такмичењу из Енглеског језика

Датум: 05. Februar 2024 11:13 Категорија: Достигнућа

Ученице 8. разреда, Милица Радовановић и Александра Добросављевић, освојиле су 2. место на општинском такмичењу из енглеског језика и пласирале се на окружно такмичење! Честитамо Милици, Александри и њиховој наставници и желимо им пуно успеха убудуће!

Освојено 3.место на општинском такмичењу из Француског језика

Датум: 05. Februar 2024 11:09 Категорија: Достигнућа

Милица Радовановић, ученица 8. разреда освојила је 3. место на општинском такмичењу из француског језика и пласирала се на окружно такмичење! Честитамо Милици и њеној наставници и желимо им пуно успеха убудуће!

Окружно такмичење из Књижевне олимпијаде

Датум: 05. Mart 2023 13:39 Категорија: Достигнућа

У суботу је у Пожаревцу у ОШ"Свети Сава" одржано окружно такмичење из Књижевне олимпијаде. Ученик наше школе Војин  Станојевић освојио је треће место. Честитамо Војину и наставници  Драгани!

Општинско такмичење из Српског језика и књижевности 2022/2023.године

Датум: 27. Februar 2023 11:42 Категорија: Достигнућа

На општинском такмичењу из Српског језика и књижевности одржаном 25.02.2023.године у Буровцу, ученица наше школе Милица Радовановић освојила је 3.место и пласман на окружно такмичење.
Честитамо ученици и наставници Драгани Животић на постигнутом успеху!

Књижевна олимпијада општински ниво такмичења

Датум: 15. Februar 2023 23:39 Категорија: Достигнућа

Као и претходних година и ове године је наша школа била домаћин такмичења Књижевне олимпијаде.
На овом општинском нивоу такмичења учесници из наше школе освојили су следећа места:
Анђела Јовановић, ученица 7.разреда, освојила је 2.место и пласман на окружно такмичење.
Војин Станојевић, ученик 8.разреда, освојио је 3.место и пласман на окружно такмичење.
Александра Добросављевић, ученица 7.разреда,  добила је похвалу за постигнути резултат.
Честитке ученицима и наставници!