Недеља дигиталних вештина у Вошановцу

Датум: 05. April 2018 19:03 Категорија: Новости

У подручном одељењу у Вошановцу током Недеље дигиталних вештина ученици су охрабривани да користе нове технологије и интернет уз помоћ вештина које им пружају приступ многобројним могућностима онлајн света.

Месец Франкофоније

Датум: 03. April 2018 09:00 Категорија: Новости

Месец март се у целом свету обележава као месец Франкофоније, месец француског језика и културе.
Ученици наше школе су ове године узели учешће у обележавању овог догађаја.

Недеља дигиталних вештина - онлајн вежбања на часовима енглеског

Датум: 25. Mart 2018 23:26 Категорија: Новости

Ученици петог и седмог разреда су на часовима енглеског језика у оквиру Недеље дигиталних вештина радили вежбања на интернету на страници www.projectonlinepractise.com. Најпре су се регистровали на овај сајт помоћу кода из радне свеске коју сваки ученик добија, а затим радили задатке. Ученички налози остају трајни, тако да ученици могу да приступе сајту и раде вежбања и мимо часова енглеског, код куће или било где где имају приступ интернету.

Онлајн наставни материјали у Недељи дигиталних вештина

Датум: 25. Mart 2018 23:19 Категорија: Новости

Ученици 3. разреда током Недеље дигиталних вештина користили су онлајн наставне материјале.

Phet симулације у Недељи дигиталних вештина

Датум: 25. Mart 2018 23:13 Категорија: Новости

На часовима физике ученици 7. и 8. разреда користили су Phet симулације . Ученици 8. разреда користили су виртуелну лабораторију за састављање струјног кола и мерење напона и јачине електричне струје. Ученици 7. разреда упознали су се са механичком енергијом и начинима трансформације кинетичке и потенцијалне енергије.

Недеља дигиталних вештина - Шта знаш о саобраћају

Датум: 25. Mart 2018 23:02 Категорија: Новости

Ученици шестог и седмог разреда радили су онлајн тест "Шта знаш о саобраћају" на сајту АМСС-у на часовима Техничког и информатичког образовања.

ДЕЛФ у Недељи дигиталних вештина

Датум: 22. Mart 2018 19:41 Категорија: Новости

У оквиру онлајн недеље, ученице 7. разреда, које се припремају за полагање ДЕЛФ испита из француског језика,имале су прилику да путем интернета провере своје знање радећи тестове који симулирају сам испит.

Посета школи " Бранко Радичевић" из Седлара

Датум: 19. Mart 2018 20:53 Категорија: Новости

Ученице наше школе биле су гошће ОШ "Бранко Радичевић" из Седлара.

Школско такмичење рецитатора

Датум: 19. Mart 2018 19:45 Категорија: Новости

У среду, 14. марта 2018. године, одржано је Школско такмичење рецитатора.

Књижевна олимпијада

Датум: 19. Mart 2018 18:49 Категорија: Новости

Наша школа била је домаћин Општинског такмичења Књижевна олимпијада.