Вест

Упис нове генерације првака

Датум: 18. Mart 2015 10:32 Категорија: Новости

Упис нове генерације ђака првака почиње 1. априла и траје до краја маја. У први разред обавезно се уписује свако дете које ће до почетка школске године имати најмање шест и по година (сва деца рођена у периоду од 1. марта 2008. до 28. фебруара 2009.године). Документација потребана за упис: Извод из матичне књиге рођених, доказ о здравственом прегледу детета, потврда о похађању предшколског програма (доставља се накнадно по добијању од предшколске установе). Упис ђака првака врши педагог школе.

Општинско такмичење - техничко и информатичко образовање

Датум: 18. Mart 2015 10:29 Категорија: Достигнућа

У недељу 15. 3. 2015. године одржано је општинско такмичење из техничког и информатичког образовања.

Општинско такмичење - биологија

Датум: 18. Mart 2015 10:25 Категорија: Достигнућа

Општинско такмичење из биологије одржано је у суботу 14.3.2015. године у ОШ "Жарко Зрењанин" у Великом Лаолу.

Општинско такмичење - историја

Датум: 11. Mart 2015 09:27 Категорија: Достигнућа

У недељу 8.3.2015. године одржано је такмичење из историје у ОШ "Мирослав Букумировић Букум".

Oпштинско такмичење - мали фудбал

Датум: 11. Mart 2015 09:22 Категорија: Достигнућа

У петак 6.3.2014. у спортској хали Драгутин Томашевић одржано је општинско такмичење основних школа у малом фудбалу.

Секција из енглеског језика

Датум: 04. Mart 2015 12:31 Категорија: Новости

Излазећи у сусрет интересовањима родитеља школа је од почетка другог полугодишта почела са организацијом секције из енглеског језика.

Први час програмирања

Датум: 03. Mart 2015 19:49 Категорија: Новости

Ученици наше школе завршили су успешно свој први час програмирања.

Сарадња са школом из Француске

Датум: 03. Mart 2015 10:54 Категорија: Новости

Наша школа је ове школске године укључена у међународни пројекат сарадње са школом из Француске. У овом пројекту учествују ученици млађих разреда матичне школе као и подручних одељења.

Општинско такмичење - математика

Датум: 02. Mart 2015 10:58 Категорија: Достигнућа

Ученица шестог разреда Јована Симић заузела је друго место на општинском такмичењу из математике, док су Иван Станојевић, ученик трећег разреда подручног одељења у Вошановцу, и Наташа Пауновић, ученица 4. разреда из Орешковице,  добили похвалу.

Општинско такмичење - страни језик

Датум: 02. Mart 2015 10:32 Категорија: Новости

Ученица осмог разреда Ана Милићевић освојила је прво место из француског језика на општинском такмичењу.