Вест

Обележен Дан школе

Датум: 21. Oktobar 2013 17:22 Категорија: Достигнућа

Наша школа је 31.5.2013. године обележила јубилеј-120 година постојања.

Екскурзије ученика

Датум: 27. Maj 2013 18:51 Категорија: Новости

Екскурзија млађих разреда наше школе реализована је 11.5.2013. године. Ученици су посетили Лазаревау пећину, Брестовачка бању, Конак Кнеза Милоша, град Бор, Рударско-геолошки музеј и Зоо врт у Бору.
Старији разреди су били на дводневној екскурији 14-15.5.2013. године. Током екскурзије посетили су Градску кућу у Крушевцу, Нишку тврђаву, Ћеле кулу, Споменик на Чегру.

Регионална смотра талената

Датум: 27. Maj 2013 18:16 Категорија: Новости

Троје ученика наше школе учествовало је на Регионалној смотри талената у Великој Плани 11.5.2013. године. Тијана Недељковић, Милош Ранковић и Јованка Станковић представљали су своје истраживачке радове из биологије. Радове можете погледати у одељку биологија.

Успеси на окружним такмичењима

Датум: 27. Maj 2013 18:12 Категорија: Новости

Током викенда 13-14.4.2013. године одржана су окружна такмичења из биологије и географије. Наши ученици освојили су следећа места.
3. место географија- Милош Ранковић, 8. разред
3. место биологија- Милош Ранковић, 8. разред
2. место биологијa- Драгана Добросављевић, 6. разред
3. место биологија- Aна Милићевић, 6. разред
Честитамо!

Сајам образовања

Датум: 27. Maj 2013 18:02 Категорија: Новости

Представници ученика осмог разреда Тијана Недељковић, Милош Ранковић и Јованка Станковић су 18.4.2013. године посетили Сајам образовања који  се одржао у ОШ "Јован Шербановић" у Крепољину. Том приликом ученици су се упознали са смеровима различитих средњих школа из Деспотовца, Свилајнца, Петровца, Пожаревца, Жагбице. Након посете сајму ученици су својим вршњацима представили различите школе и одговарали на питања знатижељних ученика. Слике са Сајма образовања можете погледати у галерији.

Посета Сајму образовања

Датум: 03. April 2013 23:09 Категорија: Новости

Представници ученика осмог разреда 18.4.2013. године присутвоваће Сајму образовања који ће се одржати у ОШ "Јован Шербановић" у Крепољину. Том приликом ученици ће се упознати са смеровима различитих средњих школа из Деспотовца, Свилајнца, Петровца, Пожаревца, Жагбице. Након посете сајму ученици ће својим вршњацима представити могућности које нуде различите средње школе.

Одлазак у биоскоп

Датум: 03. April 2013 23:02 Категорија: Новости

Ученици наше школе 10.4.2013. године погледаће филм Увод у 3д. Полазак у биоскоп је планиран за 12:00.
часова. Овом приликом ученици ће посетити и Завичајни музеј у Петровцу и погледати изложбу Популус Романус.

Најава семинара

Датум: 03. April 2013 22:38 Категорија: Новости

У сарадњи са ОШ "Јован Шербановић" из Рановца наша школа организује једнодневни семинар Да темпераменте лако упозна свако, каталошки број 119, компетенција 4.  Током овог семинара наставници и стручни сарадници  унапредиће своја знања о темераментима које ће им помоћи у јачању вештине комуникације са децом, родитељима и колегама. Семинар ће се одржати 20.4.2013. године у школи у Рановцу. Више о семинару можете сазнати на следећем линку http://www.zuov.rs/programi1/Program2012.aspx?katbroj=119&godina=2012/2013

Пример вести 3

Датум: 01. Februar 2012 14:00 Категорија: Новости

Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста. Пример текста, пример текста, пример текста.

Пример вести 2

Датум: 01. Februar 2012 14:00 Категорија: Новости