Обавештење

Датум: 15. Januar 2020 17:09 Категорија: Новости

Упис првака за школску 2020/21.годину

Датум: 15. Januar 2020 17:05 Категорија: Новости

Обавештавају се родитељи да упис првака за школску 2020/21. годину званично почиње 1. априла. Родитељи/старатељи који желе да им дете похађа школу којој не припада територијално имају рок до 1. фебруара да изаберу одговарајућу школу. До тада треба да се пријаве секретару школе и да доставе потребна документа за упис првака. После овог рока, могућ је упис првака само у школу којој по адреси становања дете територијално припада. Школа има рок до 30. априла да обавести родитеље/старатеље о њиховом захтеву за упис првака у школу којој територијално не припада.

Видео упутство за пријаву родитеља на портал мој.есДневник

Датум: 06. Decembar 2019 17:46 Категорија: Новости

За све родитеље који још увек нису приступили порталу мој.есДневник.рс препоручујемо да одгледају кратак видео за прву пријаву и упутство за самостално ресетовање лозинке.

Међународни квиз знања о Немањићима

Датум: 06. Decembar 2019 17:35 Категорија: Новости

Ученици наше школе учествовали су у међународном квизу знања о Немањићима који је организован поводом обележавања 800 година од добијања самосталности српске цркве.

Такмичење из рачунарске и информатичке писмености,,Дабар" -старији разреди

Датум: 20. Novembar 2019 17:56 Категорија: Новости

Посета Сајму књига у Београду

Датум: 20. Novembar 2019 17:37 Категорија: Новости

Ученици наше школе су у пратњи наставника 25.10.2019.године посетили Сајам књига у Београду.

Посета археолошком налазишту ,,Виминацијум"

Датум: 31. Oktobar 2019 11:08 Категорија: Новости

У четвртак 17.10.2019.године ученици наше школе посетили су археолошко налазиште ,, Виминацијум" код Костолца. У оквиру посете имали су разгледање налазишта и гробница, радионице израде мозаика и радионицу лепог писања, као и активности у Адреналин парку. Ово је само делић атмосфере овог предивно проведеног дана.

Дечија недеља у Добрњу

Датум: 16. Oktobar 2019 00:58 Категорија: Новости

Током " Дечије недеље" ученици су уживали у великом броју
активности. Приређен је дечији вашар, правили су поклоне од
јесењих плодова а током спортског дана организоване су
" Игре без граница"

Активности током дечије недеље-Ђурина олимпијада и Квиз знања

Датум: 13. Oktobar 2019 22:10 Категорија: Новости

У уторак, 08. октобра 2019. године, ученици старијих разреда учествовали су у квизу знања који су припремили предметни наставници. Ученици су имали прилику да провере своја знања из разних области: природних наука, матерњег језика, страног језика, музике, веронауке, опште културе...

Дечија недеља у Вошановцу

Датум: 13. Oktobar 2019 21:52 Категорија: Новости

Традиционално и ове године прву недељу октобра обележила је
"Дечија недеља". У подручном одељењу у Вошановцу ђаци су уживали
у њој и показали велико интересовање и залагање у свакој реализованој активности.